Młodzianowska 73a

26-600 Radom

tel.: (48) 340 10 90

tel.fax.: (48) 384 77 88

tel.kom.: 691 215 444

Stolarka otworowa Meble na zamówienie Hurtownia artyk. meblowych Kabiny systemowe

Jesteśmy dealerem następujących producentów OKIEN PCV:


Okna PCV to najczęściej sprzedawany rodzaj okien. Łączą w sobie doskonałą termoizolacyjność, estetykę oraz cenę.

Nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjno-pielęgnacyjnych. Powłoka okien PCV nie wymaga renowacji.

Posiadamy w sprzedaży również OKNA DREWNIANE:

Drewno to elegancja, ciepło, prestiż i ekologia. Polecamy nasze okna Radom ul. Młodzianowska 73a

Osoby wybierające ten rodzaj okien to osoby świadome, że ich wybór to ochrona natury i jednocześnie bez kompromisowość  jeśli chodzi o jakość i parametry okien.

DZWI WEWNĘTRZNE proponujemy firm:

Bogactwo modeli drzwi wewnętrznych może utrudnić właściwy wybór. Dlatego też nasze doświadczenie i dobra znajomość asortymentu jak również danych technicznych pomogą Państwu podjąć właściwą decyzję.

 BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE polecamy od:

Bramy segmentowe to „najcieplejszy” rodzaj bram z popularnych rozwiązań na rynku. Pełna automatyka, stosowane zabezpieczenia, duży wybór kolorów, pozwolą na pełną satysfakcję z ich użytkowania.

Posiadamy w sprzedaży DRZWI PRZECIWPOŻAROWE i inne dzwi techniczne

Posiadamy w ofercie drzwi p-poż. płaszczowe stalowe, profilowe stalowe, profilowe aluminiowe,

drzwi  akustyczne i inne.

Oferujemy  DRZWI ZEWNĘTRZNE:

Drzwi zewnętrzne mogą mieć różną konstrukcję i w zależności od rodzaju pomieszczeń, w których będą montowane, mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Skontaktujcie się Państwo z nami, a doradzimy czy drzwiami najlepszymi dla Was będą stalowe, aluminiowe czy drewniane.

Piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu stolarki otworowej pozwoliło nam poznać dogłębnie rynek i wybrać dla Państwa najlepszych producentów  tej branży, tak abyście Państwo mogli wybierać wśród najlepszych.

POZOSTAŁA OFERTA:

Posiadamy w ofercie również różne akcesoria związane z oknami i drzwiami np. nawietrzaki okienne, klamki, wkładki, samozamykacze, kotwy okienne, środki pielęgnacyjne do okien.

SYSTEMY ZACIEMNIEŃ

Proponujemy Państwu również rolety  zewnętrzne aluminiowe oraz rolety materiałowe w różnych systemach  tj. w kasetce z prowadnicami, plisy, dzień-noc, vertikale, żaluzje aluminiowe i drewniane, moskitiery. Duża gama kolorystyczna pozwoli  zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy również okiennice drewniane do okien.

Copyright 2013 www.mebelplyt.pl All rights reserved
Kontakt

Okna Radom