Młodzianowska 73a

26-600 Radom

tel.: (48) 340 10 90

tel.fax.: (48) 384 77 88

tel.kom.: 691 215 444

Stolarka otworowa Meble na zamówienie Hurtownia artyk. meblowych Kabiny systemowe

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w wykonywaniu kabin WC oraz kabin natryskowych  wiemy jak spełnić oczekiwania naszych Klientów. Niezależnie od wybranego wariantu wszystkie kabiny sanitarne  wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem i wysoką jakością przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Naszym klientom proponujemy kabiny wc  wykonane z  płyty wiórowej melaminowanej w bogatej  kolorystyce (www.strefaplyt.pl). Kabiny z płyty wiórowej mają zastosowanie w pomieszczeniach suchych, gdzie nie ma bezpośredniego narażenia na działanie wody.

Kabiny natryskowe proponujemy  z płyt HPL, jest to wysokociśnieniowy laminat kompaktowy (high pressure laminate , nasączone  żywicą fenolową włókna celulozy sprasowane pod wysokim ciśnieniem). Materiał ten jest bardzo trwały  i w pełni odporny na działanie wody.

Konstrukcja jest okuta w profile aluminiowe anodowane. Drzwi kabin zamocowane są na zawiasach z funkcją samo-domykania. Do drzwi zamocowane jest zamknięcie ze wskaźnikiem wolne/zajęte oraz ergonomiczny pochwyt. Zarówno zawiasy, zamknięcia, nóżki  i pochwyty wykonane mogą być ze stali nierdzewnej szczotkowanej jak i stalowe z zaślepkami plastikowymi.

W celu uniknięcia wypaczeń wyrobów z laminatu kompaktowego HPL (szczególnie drzwi), należy zapewnić jednakową wilgotność z obu stron płyt i unikać nadmuchu suchego powietrza na zewnętrzną powierzchnię kabin. Pamiętając o tej zasadzie wykonane z laminatu HPL kabiny będą niezawodnie służyć wiele lat.

Uwaga:

Kabiny systemowe